Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka vazhduar të tregojë asetet e saj në rrjetet sociale


Bukuroshja kosovare ka bërë një set fotografish në natyrë e ku tregon asetet e saj seksi.

Ajo është paraqitur me një fustan të gjatë, i cili është i hapur në bel por edhe në gjoks, duke ekspozuar trupin seksi të modelës dhe aktores kosovare.

Arta ka qenë shumë aktive gjatë këtij viti, ku vazhdimisht ka postuar foto për 233 mijë ndjekësit e saj në Instagram.