Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, po shijon disa ditë të mira qëndrimi në Emiratet e Bashkuara Arabe.


E shoqëruar nga shoqja e saj, Stina, Arta ka shkuar në Dubai për ditëlindjen e saj, të cilën e feston në pak ditë.

E teksa ndodhet atje, sigurisht që nuk mungojnë edhe pozat e ndryshme atraktive në rrjetet sociale, në të cilat ajo është e ndjekur nga një numër i madh fansash.

Së fundmi, bukuroshja me prejardhje nga Peja ndau me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqej mjaft atraktive nga qëndrimi në Dubai.

E veshur me një fund me material xhins dhe një bluzë të zezë të shkurtër, Niaj vuri mjaft mirë në pah linjat e saj trupore.

Në njërën prej fotografive, ajo i ktheu të pasmet e saj nga kamera, duke dashur të vërë në pah hiret e saj trupore nga mbrapa.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për vijën e saj të trupit.