Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të brendshme, gjatë ditës së djeshme në ora 21:35, zyrtarët policorë kanë provuar dy persona për drogë.

Sipas raportit policor, bëhet fjalë për B.A (21) dhe një i mitur, të dy nga Tetova, për shkak se tek ata është gjetur drogë dhe thikë.

“Ata janë arrestuar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të ngritet parashtresë adekuate”, thonë nga SPB Tetovë.