Para minuta më parë ka ndodhur nj aksident i rënde në Shkup.


Si pasoje e aksidentit, një makinë e SEAT është përmbysur.

Sipas informacioneve të para shoferi është i lënduar dhe është derguar në spitalin e qytetit.

Ndërkohë, menjëher ka dal në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin e plotë.