Tottenham dhe Chelsea takohen në ndeshjen e javës së pestë të Premierligës.

Këto janë formacionet zyrtare:

TOTTENHAM: Lloris; Emerson, Dier, Romero, Reguilón; Hojbjerg, Lo Celso, Ndombèlé; Alli, Son; Kane

CHELSEA: Kepa; Thiago Silva, Christensen, Rüdiger; Azpilicueta, Jorginho, Kovacic, Marcos Alonso; Mount, Havertz; Lukaku.