Oriola Marashi po arrin suksese të njëpasnjëshme si modele dhe imazh i markave të njohura botërore.

Dhe përkundër angazhimeve, modelja e njohur ka gjetur kohë që të ia kushtoi vetës dhe shoqërisë, duke u argëtuara në një nga lokalet në Shqipëri.

Bukuroshja shqiptare teksa tregoi atmosferën dhe kohën argëtuese që po kalon, nuk ka lënë anash as ekspozimin e linjave mahnitëse trupore.

E veshur me një veshje plot stil nga marka “Christian Dior”, modelja theksoi dekoltenë e hapur që ia theksonte gjoksin joshëse.

Ajo dukej në formë të mrekullueshme dhe tejet tërheqëse, duke mos lënë shumë vend për imagjinatë.