Ylli i Love Island, Lucinda Strafford është ribashkuar me ishin e saj, Aaron Connolly, disa javë pasi që u tha se ajo është ndarë me të dashurin e saj futbollist, të cilën gjë ajo e kishte pranuar paksa në një emision

Ylli i Love Islands, Lucinda Strafford është ribashkuar me ish të dashurin e saj, Aaron Connolly – një muaj pasi që ajo u largua nga vila.

Ish Islanderja (21), e cila i kishte thënë MailOnline në korrik “që anija definitivisht ka ecur” në mes të saj dhe Aaron, është parë me futbollistin e Brighton në një stacion sherbimes në Cobham të Surrey të dielën.

Luciunda pas kësaj ka bërë edhe një paraqitje ku ka treguar që është bashkua me Aaron, pak javë pasi që ajo ishte akuzuar nga mediat se ajo ishte në lidhje me lojtarin e Premier Ligës gjatë kohës së tij në Love Island.