Arabella “e djeg” atmosferën në Ibiza

Ylli i Love Island, Arabella Chi është dukur sensacionale derisa ka treguar trupin e saj të tonifikuar në diellin e bukur të Ibiza

Ajo ka vendosur që të arratiset për një kohë nga Britania, për të jetuar në Ibiza.

E këtë të dielë, Arabella Chi (30) e ka “djegur” atmosferën pasi që ishte në një aheng të organizuar nga The Bottle Club në plazhin e Ibizas, i cili vend ishte mbushur me të famshëm.

Ylli i Love Island është dukur bukur me minifund dhe me bikine, derisa në një moment ajo i ka hequr tërë jelekët duke pozuar e zhveshur.