Ylli i Love Island, Georgia Harrison, ka treguar të pasmet e saj dhe gjoksin derisa është izoluar pas rikthimit të saj nga SHBA

Ajo është kthyer në Britani pasi që ka qenë në Amerikë dhe Emiratet e Bashkuara Arabe, por është izoluar për disa ditë për shkak të shpërthimit të pandemisë.

E nga izolimi ajo nuk ka hezituar që të i tregoj asetet e saj në veshje sportive të shtunën.

Ylli i Love Island është dukur në formë derisa është duke punuar për projekte të reja që do t’i lansojë që në muajt e vjeshtës.