Modelja shqiptare, Erjona Sulejmani, është mjaftë aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë merr vëmendjen e mediave rozë me paraqitjet e saj.

Erjona tash e një kohë ka nisur një romancë dashurie me aktorin italian, Alessandro Basciano.

Kujtojmë, se ajo para disa kohësh i ka dhënë fund marrëdhënies me futbollistin shqiptar, Blerim Xhemajli. Ajo e tha haptazi se Blerimi nuk e kënaqte në shtrat dhe u shpreh e sigurt se çdo partnere futbollisti e kishte një problem të tillë.

Ajo është duke e shijuar lidhjen me protagonistin e “Uomini e Donne”, ashtu që nuk heziton të publikojë fotografi të përbashkëta në rrjetet sociale.

Këto ditë, ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku është shfaqur me bikini ulur në prehrin e partnerit të saj.