Mbrojtë i Real Madrid Eder Militao ka nisur pushimet me të  dashurën e tij, Karoline Lima, shkruan Albeu.com.

Ajo është me profesion modele dhe është mjaft e njohur, teksa numuron reth 1.2 milion follow në Instagram.

Karolina vetëm 2 muaj më parë mediat braziliane raportonin se ajo ishte e lidhur me Neymar.

Bjondja 25-vjeçare, ka lindur në Fortaleza të Brazilit, ndërsa lidhja Neymar dhe mbrojtësin e Realit i shtoi famën. /albeu.com/