Melinda Ademi i ka shpërndarë disa fotografi të reja në Instagram ku ka vënë në pah format e saja.

Nuk ka munguar edhe një fotografi në profil, në të cilën ka vënë në plan të parë ‘asetin’ e përfolur të trupit të saj – të pasmet.

Në postimin e saj, këngëtarja i është referuar markës së rrobave të saj.

Ndryshe, Melinda është duke shijuar suksesin e hiti që e lansoi dy javë më parë në bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Gjikon e që numëron mbi nëntë milionë shikime në YouTube.