Duket se Kylie Jenner dhe Travis Scott janë rikthyer bashkë. Ata morën pjesë me vajzën e tyre 3-vjeçare, Stormi, në 72-vjetorin e Parsons Benefit në Neë York.

Gjatë fjalës së tij, Travis u shpreh : “Stormi, të dua dhe grua të dua.” Më pas, pozuan bashkë dhe Kylie postoi edhe një foto me Travis në Instagram, e para që prek muajit gusht të vitit 2019.

Një muaj më parë, burime për Entertainment Tonight u shprehën se ata po përpiqen t’i rregullojnë gjërat, jo vetëm për hatër të së bijës por sepse ka ende ndjenja.

Pavarësisht se nuk e kanë konfirmuar ribashkimin, dedikimet, fotot dhe pjesëmarrja bashkë në evente, nuk le vend për dyshim.