Influencierja e rrjeteve sociale dhe bukuroshja Françeska Jaçe nuk ka hezituar që të tregojë asetet e saj edhe sot

Jaçe ka vazhduar këto ditë udhëtimet e saj nëpër vendet ekzotike, derisa është parë duke pushuar edhe në Miami edhe në Porto Cervo në Itali.

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen 😜”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie ku tregon të pasmet e saj.

Ndoshta ju mund të ia qëlloni se “ku e ka mendjen” Françeska”.