Modelja, Kejvina Kthella ditën e djeshme ka festuar 24 vjetorin e lindjes, e që për të festuar ditëlindjen ajo kishte zgjedhur Dubain.

Kejvina publikoi disa fotografi nga festa, derisa zbuloi ambientin e dekoruar me lule dhe qirinjtë.

Për ditëlindje, ajo kishte zgjedhur një fustan të ngushtë i cili i theksonte linjta trupore derisa kishte pozuar para kamerës.

Kujtojmë se, në praninë e saj ishte edhe Arta Elezaj e cila ka publikuar disa fotografi me të.

“Gëzuar ditëlindjen Kevi e çmendur! Zoti të bekoftë”, ka shkruar Kejvina në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, ajo në njërën nga fotografitë e publikuara në “InstaStory” e saj ka ndarë edhe një me partnerin të cilit ia ka fshehur fytyrën.