Kejvina Kthella është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar. Ish-velina, e cila feston gjithashtu sot 26 vjetorin, njihet edhe për fotot provokuese që publikon në Instagram.

Ajo është akuzuar pafund për ndërhyrje estetike dhe Photoshop, por kurrë nuk i ka pranuar.

Megjithatë, së fundmi modelja është treguar më e hapur se kurrë me ndjekësit teksa pa komplekse ka pranuar se ka bërë një ndërhyrje në buzë.

“Buzët si qershi nga (emri i doktorit italian)”, ka shkruar Kejvina në një video të publikuar në InstaStory.