Kejvina Kthella ka festuar mbrëmë ditëlindjen në një jaht luksoz me shoqërinë e saj

E derisa gjatë ditëlindjes ajo postoi video të nxehta sot Kejvina ka vendosur të postoi foto profesionale.

Derisa në këto foto nuk mungon edhe modelja dhe aktorja kosovare Arta Elezaj.

Në një foto ato duken aq të afërta saqë përpak sa nuk e puthin në buzë njëra tjetrën.