Dy vite më parë, Kinsey Wolanski doli gjysmë e zhveshur në stadium dhe pamjet bënë xhiron e botës .Kjo ngjarje ndodhi gjatë ndeshjes mes Tottenham dhe Liverpool, ku hyri në stadium e veshur vetëm me një bodysuit.

Por kjo dalje nuk I dhuroi pak, por plot 4 milionë ndjekës në Instagram bukruoshes dhe kjo me siguri është ngjarja më e bujshme në jetën e saj, prandaj ajo ka bërë një rikujtesë në Instagram.

“2 vite më parë… koha fluturon kur jeni duke u argëtuar  Liga e Kampionëve”, shkroi ajo.