Aktorja, Arta Elezaj vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediat rozë. Ajo është duke i shijuar pushime e saj në Dubai së bashku me modelen, Kejvina Kthellës.

Kejvina gjatë mbrëmjes së djeshme ka festuar ditëlindjen e saj nën shoqërinë e modeles.

Dyshja kanë ndarë me ndjekësit video dhe fotografi nga më të ndryshmet, teksa janë duke kaluar një kohë mjaftë të mirë nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

Së fundi, Arta ka provokuar ndjekësit me videot dhe fotografitë nga më të ndryshmet.