Derisa shumica e vajzave shqiptare shëtitën në Dubai, Anxhelina Hadërgjonaj ka tjera plane

Këngëtarja dhe influencierja e rrjeteve sociale sot është shfaqur duke shijuar diellin e Miamit në Florida të SHBA-ve.

Bukuroshja bën një karrierë në mes të Shqipërisë dhe Kosovës, por më shumë është e njohur për fotot e saj seksi në Instagram se sa për ndonjë këngë.

Në fakt ajo nuk ka edhe shumë këngë të publikuara derisa tenton që karrierën e saj ta bëjë në Amerikë.