Angela Martini ka treguar edhe sonte asetet e saj seksi në Instagram

Bukuroshja dhe shkrimtarja e Angela Martini është duke vazhduar me foto tepër seksi në rrjetet e saj sociale, një gjë që e ka nisur që nga fillimi.

“Hi (Tung)”, ka shkruar ajo, derisa ka ngrehur gjoksin e saj përpara.

Ditë më parë ajo ka dhënë edhe një intervistë për një media gjermane ku ka folur për planet e saj në të ardhmen.