Tashmë vera vetëm se ka filluar dhe rritja e temperaturave gjithashtu.

Dhe, artistët e estradës si shumë fytyra tjera të njohura publike kanë nisur pushimet.

Adelina Tahiri, sapo ka publikuar një fotografi në rrjete sociale e cila zbuloi se është në pushime.

Në storien e saj në Instagram ka ndarë imazhin teksa shihet plazhi dhe deti sipas fotos mund të aludojmë se ka shkrepur imazhin nga dhoma e hotetelit.

Ndërkohë, ajo nuk ka zbuluar se me kë ka shkuar të pushojë disa ditë.

Theksojmë se, Adelina Tahiri po vazhdon ta shijojë jetën me bashkëshortin dhe djalin.