Duket se një çift është gati të dalë nga “Përputhen”.

Sindi dhe ky konkurrent i “Për’puthen”

Sindi Loci para pak kohe ka përfunduar rrugëtimin në “Përputhen”, ku si shumica e konkurrentëve doli e vetme.

Por, pas daljes nga emisioni, ajo ka vazhduar njohjen me Blerim Dautin, me të cilin kohën e fundit është parë shumë shpesh bashkë.

Madje, në rrjete sociale, dyshja kanë bërë edhe dedikime për njëri-tjetrin, duke lënë të kuptohet se janë në rrugë të mirë të njohjes.