Amanda Holden (50) ka treguar edhe një herë trupin e saj seksi në bikine të bardha derisa ka pozuar duke marrë ngjyrë nga dielli

Amanda Holden edhe njëherë ka treguar trupin e saj seksi me bikine të bardha derisa këto fotografi i ka postuar të mërkurën në mbrëmje.

Prezantuesja e “The Heart FM” ka treguar fizikun e saj derisa duket si një vajzë e re.

Ajo njihet për stilin dhe bukurinë e saj të veçantë, derisa thotë se nuk ka intervenime kirurgjike që të duket kështu!