Ylli i Towie, Yazmin Oukhellou ka ngritur temperaturat në të brendshme të bardha gjatë një fotosesioni

Yazmin ka zgjedhur këtë premte për të treguar asetet e saj në të brendshme derisa ka realizuar një fotosesion të ri.

Ish ylli i Towie (27) – e cila është duke jetuar në Dubai – ka treguar gjoksin e saj dhe asetet e tjera në këto foto.

Yazmin e ka bërë këtë pasi që ka ndjekur disa ushtrime në palestër derisa është në superformë.