Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim ish-të dashurin e këngëtares shqiptare Baby G.

Blerim Hori i njohur ndryshe si Lim Hoti pasi akuzohet për moskallëzimin e vrasjes së Mehmet Qemës.

Hoti është njëkohësisht edhe mik i ngushtë i Stresit.

Gjithashtu në vendin e ngjarjes ishte edhe Erlin Peka, i cili është shpallur në kërkim, shkruan Kosovarja.

Raportohet se viktima Mehmet Qema njihej edhe me nofkën “tallman” ose “hasjanali” dhe vetëm disa ditë më parë kishte ardhur nga Londra.