Stresi ka folur sërish për politikë në postimin e fundit.

Reperi Stresi është shumë aktiv me postime në rrjete sociale, me të cilat prek tema nga më të ndryshmet.

Së fundi, artisti po e shikonte një dokumentar në televizion, ndërsa nuk u përmbajt duke sharë serbët dhe tregonte gishtin e mesit para televizionit.

“Lufta e 1 boterore. Aleksander Vuçiqi, ne të ndihmuam një herë, ti na ktheve me armë…”, shkruan reperi.