Boksieri Shefat Isufi do të kthehet në ring sonte ku përball do ta ketë boksierin nga Kuba, Ericles Torres Marinm, në Beograd të Serbisë.

Isufi dhe Torres Marin do të duelojnë në kuadër të “Petkos Boxing”.

Përballja e këtyre dy boksierëve do të zhvillohet nga ora 18:30 dhe do të transmetohet në Klan Kosova dhe Art Sport.

31 vjeçar nga Tërnovci ka të fituara 30 duele dhe ka 4 humbje. Ndërsa, Torres Marin, ka një bilanc prej 20 fitoreve dhe 17-të humbjeve.