Këngëtarja shqiptare, Rrezarta Shkurta, ka udhëtuar drejt ishujve Maldive për pushime, por asaj i ka ndodhur e papritura.

Ajo përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ka treguar se i ka ndodhur diçka gjatë pushimeve të saj.

Rrezarta njoftoi se është sëmurë atje duke mos e zbuluar arsyen e shtrirjes së saj në spital.

Në fotografinë e publikuar, shihet e shtrirë në spital duke marrë një injeksion, teksa ka shkruar: “Pushimet në Maldive”.

Gjithashtu këngëtarja është mjaft aktive me postime nga përditshmëria e saj në rrjete sociale dhe nuk ka hezituar ta ndajë edhe këtë moment paksa të pakëndshëm me ndjekësit.