Modelja dhe shkrimtarja Angela Martini nuk di të ndalet

Ajo e ka filluar këtë vit më shumë aktivitete derisa një video montazh e saj e postuar sonte në Instagram bën që ajo mos ti lë asgjë imagjinatës.

Angela regon thithkat, gjoksin derisa bën lëvizje erotike.

“Këtë të mërkurë në mbrëmje (dje), komshitë e mijë u ankuan shumë! Nuk e kuptoj arsyen e tyre”, ka shkruar poshtë videos Angela derisa shfaqet videon me vallëzimin erotik të saj.