Policia ka bërë të mundur arrestimin e 37-vjeçarit që aksidentOI me makinë një 63-vjeçar në rrugën “Asim Voksi” në Tiranë.

Njoftimi i policisë:

“Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë për veprën penale “Prodhim dhe shitje të narkotikëve” të shtetasit:

E. G., 37 vjeç, pasi në rrugën “Asim Vokshi”, në kryqëzim me rrugën “Jordan Misja”, ka aksidentuar biçiklistin, G. R., 62 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në spital.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të metejshme’./albeu.com