“E pashqetësuar”

Kështu është shfaqur në fotot e reja Larsa Pippen (46), e cila ka treguar trupin e saj seksi derisa është ndarë nga i dashuri i saj 20 vite më i ri, basketbollisti Malik Beasley (24).

Ajo sapo është ndarë nga basketbollisti i NBA, Malik Beasley pas një romancë më shumë bujë.

Beqarja Larsa Pippen (46) ka treguar trupin e saj seksi derisa ka pozuar në një fustan të PrettyLittleThing.

Ylli i TV ka treguar të pasmet e saj seksi dhe trupin si sirenë derisa fotot e saj janë pëlqyer nga fansat e saj.