Megan Barton Hanson i ka lënë shumë pak vend imagjinatës derisa ka pozuar në të brendshme të tejdukshme ngjyrë të verdh

Megan Barton Hanson edhe sonte ka zënë vëmendje të mediave për fotot e saj tepër të nxehta në të brendshme ngjyrë të verdhë.

26 vjeçarja i ka ngritur temperaturat në Instagram të hënën derisa ka postuar një fotosesion para pasqyrës ku ajo ka të veshura të brendshme.

Në këto foto ajo tregon belin e saj dhe gjoksin si dhe trupin e saj të tonifikuar.