Këngëtarja Enca Haxhia po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Këngëtarja shqiptare është e njohur për asetet e saj të kolme dhe këto ajo i ka shfaqur edhe sonte në një fotografi që ka postuar në Instagram.

Por, në vend të gjoksit, të cilin e ekspozon vazhdimisht, Enca ka vendosur që sonte t’i tregoj të pasmet e saj bombastike.

Ajo ka kërkuar nga fansat e saj që të vendosin emotikon një “zemër” nëse dëshirojnë që ajo të publikojë një këngë të re.