E dashura e Jason Derulos, Jena Frumes ka treguar barkun e saj të fryrë derisa duket ende në formë të mirë

Ajo është duke pritur fëmijën e parë, djalë me gjini, me të dashurin e saj Jason Derulo.

Jena Frumes ka treguar barkun e saj të shtatzënës në Instagram derisa ka bërë një fotografi në Kaliforni këtë të premte.

Modelja 27 vjeçare duket e bukur pavarësisht shtatzënisë dhe këtë e dokumenton në fotot e saj.