Ajo është beqare që nga lidhja e saj me Victor Cruz që përfundoj në muajin shkurt.

Por është shumë e qartë që Karrueche Tran nuk kthen kokën prapa.

Ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 33 të hënën duke postuar foto me bikine në Instagramin e saj.

Me bikine ngjyrë vjollcë dhe një kapele dielli, ajo ka postuar foto nga një jaht luksoz./Bota sot