Aktori Fatmir Spahi — Bufi përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook, ka publikuar një fotografi kur ishte bebe.

Në fotografinë e publikuar bardh e zi, Fatmir Spahiu shihet foshnje disamuajshe.

Aktori i njohur ka shkruar “Moti vakt nervoz!”. Kjo sepse në fotografi Bufi vërehet që është i mërrolur.

Aktori Fatmir Spahiu njihet për ironinë dhe satirën që e shpreh në shkrimet e tij.

Bufi është i njohur për disa nga rolet e tij në konematografinë kosovare, por karakteri më i famshëm është “Orhani – Oki”, në serialin “Kafeneja jonë”.