Ylli i Towie, Amber Turner ka ndezur temperaturat derisa ka treguar asetet e saj pak para lansimit të linjës së saj të modës së bikineve

Ajo asnjëherë nuk dështon që të marrë vëmendje, për shkak të stilit të saj unik dhe aseteve seksi.

Amber Turner është dukur e mahnitshme përsëri në promovimin e linjës së saj të re të modës, të cilin ajo e ka quajtur SHEIN.

Ylli i Toëie (27), ka treguar se ajo është reklama më e mirë për këtë biznes të ri të saj derisa ka pozuar në bikine.