Oriola Marashi ka postuar foto të nxehtë gjatë vikendit

Bukuroshja shqiptare ka vazhduar me modelimin e saj për firma të ndryshëm dhe këtë e ka bërë edhe këtë fundjave.

Ajo ka postuar një set fotografikë ku shihet tërësisht e zhveshur, derisa në disa foto mbulon pjesët intime të saj me një najlon.

Oriola tashmë ka qenë pjesë e disa pistave të modës jashtë Shqipërisë, derisa po vazhdon karrierën e saj të suksesshme.