Doja Cat i ka lënë pak vend imagjinatës derisa ka pozuar në bikine ngjyrë të gjelbër e ku reperja ka zbuluar linjën e saj të re të bikineve

Doja Cat ka bërë edhe një set të ri fotografish tepër të nxehta derisa ka promovuar linjën e saj të dytë me kompaninë PrettyLittleThing.

Reperja dhe ylli i YouTube (25) ka bashkëpunuar me firmat më të njohura online për të bërë një linjë me ngjyra sezonale të bikineve, mu tani pak para verës.

Ajo i ka treguar fansave për këtë të mërkurën derisa bashkë me këtë ka bërë edhe një fotosesion të ri për linjën e saj.