Një prind nga Hajvalia e Prishtinës ka njoftuar Policinë e Kosovës se vajza e tij nuk është kthyer në shtëpi pasi kishte dalë nga shkolla.

Ngjarja ka ndodhur të premten dhe ende nuk dihet vendndodhja e të miturës, njofton Klan Kosova.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.