Mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:30, në rrugën ,,Vëllezërit Miladinovi“ në Tetovë, efektivët e policisë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 20-vjeçarin L.M. nga Tetova, për arsye se gjatë një kontrolli të kryer ndaj tij është gjetë marijuanë informon Tetovasot.
I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë dhe çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar, me ç’rast do të pasoj parashtresë parashtresë adekuate.