Leonora Jakupi ka festuar mbrëmë 42 vjetorin e lindjes së saj.
Këngëtarja vendosi që këtë ditë të vecantë ta festojë pranë shoqërisë së saj.

Përmes videove të publikuara në Instagram, Leonora Jakupi tregoi për ndjekësit e saj ambientin festiv dhe disa nga dhuratat që ka marrë për ditëlindje.

Disa nga të ftuarit e këngëtares kanë qënë Jehona Sopin, Valdrin Sahitin, grimeren Sellma.

Leonora vazhdon të jetë aktive me këngë të reja edhe pse ka një karrierë të gjatë disa vjecare në tregun muzikor.

Rikujtojmë se, në fund të vitit të kaluar këngëtarja bëri publike lidhjen me partnerin e saj dhe këtë vit mbase edhe do të kurorëzohen me martesë./albeu.com/