Futbollisti i Kombëtares së Kosovës në grupmoshat U21, Valdrin Mustafa përmes rrjeteve sociale e ka zbuluar të dashurën e tij të re.

Mustafa ka publikua një foto me vajzën në rrjetet sociale – nga Frankfurti i Gjermanisë.

Ashtu siç mësohet, e dashura e tij, Albina Rashica është kusherinë e futbollistit kosovar dhe të Werder Bremenit, Milot Rashicës.

Dyshja është vetëm në lidhje, kurse ende s’kanë bërë plane për martesë.