Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Kumanovës ku një veturë e ka goditur një biçikletë e më pas ka ikur nga vendi i ngjarjes.

 

Sipas asaj që mësohet nga vendngjarja, shoferi i veturës që ka goditur biçikletën ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Forcat policore janë në vendngjarje dhe po punojnë në zbardhje kurse nesër priten detaje rreth aksidentit.