Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku një 40 vjeçare ka vendosur ti japë fund jetës.

Sipas policisë, Sh.B është gjetur e pajetë në një banesë të braktisur në Shkozë.

Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.02.2021, në një ndertesë të braktisur në Shkozë,  është gjetur e vetë’varur shtetësja Sh.B., rreth 40 vjeçe.

Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.