Ka ndërron jetë në spital personi i cili u plagos pak më parë në zonën e Piramidës në kryeqytet.

Viktima është identifikuar si B.S 50 vjeç.

Nga informacionet e para mësohet se personi është qëlluar me armë zjarri silenciator nga persona ende të paidentifikuar.

Forca të shumta policia kanë rrethuar zonën dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.