Ish-presidenti amerikan Barack Obama ka uruar gruan e tij për ditëlindje.

Me anë të një postimi në Instagram, ai postoi një imazh të vjetër dhe i shkroi këto fjalë.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, partnerja ime dhe mikja ime më e mirë. Çdo moment me ty është një bekim. Te dua, Miche”, ka shkruar Obama.

Sot Michelle Obama sot mbush 57 vite.