Mbesa e ish-presidentit, modelja Beniada Nishani, di si të marrë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Bukuroshja vijon të jetë mjaft aktive dhe shpeshherë ngacmon fantazinë e ndjekësve të saj me poza sensuale e provokuese.

Së fundmi, modelja seksi ka postuar një fotografi ku shfaqet e gjitha e zhveshur.

Reagimet dhe pëlqimet për këtë foto të saj kanë qenë të shumta.

Global