Farrah Abraham ka treguar trupin e saj seksi në bikine të bardha në një plazh të Los Angeles, pavarësisht se temperaturat atje nuk janë bash të larta

Mund të mos jetë verë apo pranverë në Kaliforninë Jugore, por kjo ka treguar se Farrah Abraham nuk e ka problem që të zhvishet.

Ish ylli i “Teen Mom” është fotografuar sot në plazhin e LA duke treguar trupin e saj derisa lart kishte të veshur një bluzë të bardh e ku i shfaqet gjoksi pothuajse tërësisht. Kujtojmë se në Kaliforni temperaturat sot ishin më të ulëta se nëntë gradë Celsius.

Megjithë kohën ajo ka treguar thithkat e saj derisa është në plazh dhe tepër seksi në oqeanin që tashmë ka ujërat shumë të ftohta.